Age of Wushu Dynasty

Rol Yapma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 789,3 MB
  • Version 14.01
  • Dil Türkçe
  • Firma Snail
Age of Wushu Dynasty mobil oyununda görsel bir şölen ile karşılaşmaya hazır olun.

IOS işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ve tabletinize ücretsiz olarak indirerek oynayabileceğiniz Age of Wushu Dynasty mobil oyununda kendi karakterinizi yönlendirebilirsiniz. Oyunda rol yapma yeteneklerinizi kullanacaksınız. Antik Çin'de bir Stilize dünya setine giriş yaparak kendi oyun becerilerinizi sergilemeye çalışacaksınız. 

Huzurlu şeftali çiçeği bahçeleri, kalabalık şehir sokakları ve kavrulmuş savaş alanları ile dolu görsel açıdan çarpıcı bir sanal dünyayı keşfedin. Tam 3D animasyonlar ve PC seviyesi grafikleriyle, Age of Wushu hanedanlığı, kahramanları Ming hanedanlığı Çin'e, stilize edilmiş çağ kıyafetleri ve gerçek mekanlarda modellenen otantik ortamlarla taşıyor. 

İçinde gücü keşfetmek için yolda katılmak için yedi dövüş sanatları okullarından birini seçin. Her okul, derin bir karakter özelleştirme sisteminde eşsiz fırsatlar sunuyor. Taichi Kılıçını asil bir Wudang kahramanı olarak ustalaştırmak ya da kurnaz Tangmen olarak gölgelerden yağmurdan ölmek. Bir okula katılın, sanatları ustalaşın ve kaderinizi keşfetmek için rakip okullarla rekabet edin. 

Wushu Hanedanı Devrimci muharebe sistemi Age ile gerçek bir dövüş sanat ustası olmak için çabalayın. Taktik gerçek zamanlı mücadele ile basit kesmek için çizgi roman ötesinde gidin. Gelen saldırıları engelleyin, zamanınızı ayırın ve savunmalarınızı kırmak, rakibinizi yenmek için itirazlar uygulayın. 

 

Age of Wushu Dynasty indir
DİĞER SÜRÜMLER